O firmie

Easy Fit Looker Catering kuchnia wywodząca się z pasji do jedzenia i z zamiłowania do zdrowego stylu życia. To miejsce w którym dobry smak spotyka się ze zdrową żywnością. Mamy niezmierną przyjemność gościć Państwa na naszej stronie, gdzie mamy nadzieję, znajdziecie Państwo swój idealny całodzienny i przede wszystkim indywidualny katering. Kilka słów, by tą czynność Państwu ułatwić :)

Fit Catering Warszawa :
Indywidualność to cecha, którą cenimy w Nas najbardziej. Możliwość indywidualizowania każdej gałązki naszych usług daje możliwie jak najszerszy wachlarz możliwości dostosowania posiłków ,dostaw, rodzaju diety bezpośrednio pod każdego z Państwa. Dzięki naszej stronie na Facebooku, poczcie elektronicznej, numerom telefonów udostępnionym po rozpoczęciu dostaw, dajemy możliwość wdrażania nagłych zmian np w dostawie/ adresie dostawy, kaloryczności diety- niezależnie od opłaconego okresu! Potrawy, które podajemy są świeże i przyrządzone według ściśle określonej zasady zdrowego żywienia. Zasada produkcji żywności jest tak samo ważna jak samo pojęcie bycia na diecie.

Cała ekipa EFL CATERING to czynni praktykanci różnych dyscyplin sportowych, których nieodrębnym elementem powodzenia jest właśnie dieta! Codzienne dostawy świeżych owoców, warzyw i mięs od lokalnych dostawców gwarantują ich jakość i najlepszy smak. Produkty bezglutenowe, wegetariańskie, beznabiałowe, wysokobiałkowe, niskokaloryczne, bez tłuszczu, bez cukru to wszystko znajdziecie Państwo w naszym cateringu. Easy Fit CATERING Warszawa wychodzi naprzeciw wszelkim oczekiwaniom. Oferujemy interesujące i pełnowartościowe dania dostarczane wprost pod drzwi także na podstawie posiadanej już przez Państwa diety . Po konsultacji z Naszym dietetykiem i przeprowadzeniu „wywiadu” jesteśmy w stanie odwzorowywać i indywidualnie komponować każdą „rozpiskę” dietetyczną. Jeżeli masz świadomość, jak ważną czynnością w życiu jest jedzenie i chcesz jeść zdrowo, smacznie i w rozsądnej cenie – skorzystaj z Easy Fit Looker CATERING.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl